Nový up!
Od € 8.350,-
  • Honey Yellow

  • Woodstock 15”

  • Design Pack 1

načitáva sa...

Konektivita.

Ďalší cieľ: World Wide Web.

S na želanie dodávaným systémom „maps + more“ Dock pripojíte Váš up! veľmi jednoducho na internet: Nainštalovať vhodné aplikácie, smartfón dať do držiaka a ide sa na to!

Rádio
„Composition Phone“.

Dokonalý zvuk pre vás.

Toto rádio vám ponúkne viac ako len skutočne perfektný zvuk: S na želanie dodávaným rádiom „Composition Phone“ môžete váš smartfón spojiť s modelom up! a aj počas jazdy zostanete prostredníctvom internetu v kontakte s celým svetom.

Navigácia „maps + more“.

Vždy ste na správnej ceste.

Uviazli ste v mestskej džungli a neviete, po ktorej ceste pokračovať ďalej? S na želanie dodávanou navigáciou „maps + more“ vždy nájdete správnu cestu, dokonca v 2D alebo 3D zobrazení a s dátovým alebo aj bez dátového pripojenia.

„maps + more“
phone.

S priateľmi na telefóne a s rukami na volante.

Zostaňte v kontakte, hlavne s cestou – keď vás nebude nič rozptyľovať, prídete do cieľa jednoducho bezpečnejšie. Na želanie dodávaný systém „maps + more“ phone vás pritom podporuje a umožňuje vyhľadávanie v telefónnom zozname prostredníctvom rýchleho rozpoznania písma.

„maps + more“
media control.

Hudba v modeli up!

V budúcnosti nebudete musieť žiadnu pieseň počúvať dvakrát ani počas najdlhších jázd: Vďaka na želanie dodávanému systému „maps + more“ media control môžete prostredníctvom vášho rádia počúvať hudbu priamo z vášho smartfónu, pamäťovej SD karty alebo MP3 prehrávača.

  • pixels žltá honey
  • pixels červená
  • biela cube
  • pixels zlatá savanna

Interiér.

Interiér modelu up! – krásne a príjemné miesto.

Nastúpiť do nového modelu up! je ako prísť domov, pretože vďaka širokej ponuke individualizácie máte možnosť doladiť vnútorný priestor podľa vašich predstáv. Dizajnom palubnej dosky, poťahmi alebo ambientným osvetlením určíte interiéru charakter a budete sa cítiť ako doma!

Multifunkčný volant.

Všetko budete mať pod kontrolou.

S multifunkčným volantom dodávaným na želanie riadite nielen váš up!, ale ovládate tiež rádio, prehrávač alebo telefón. Vaše ruky tak máte nepretržite na volante a váš up! pod kontrolou.

Výnimočné balíky.

Elegantný do najmenších detailov.

Staňte sa na chvíľu dizajnérom a dolaďte si up! podľa vašich osobných predstáv! Vyberte si z troch dizajnových balíkov a troch „roof“ balíkov.**

Disky.

Všetko sa točí okolo vás.

Vy máte svoj štýl a nový up! tie správne disky z ľahkých zliatin. Vyberte si z viacerých dizajnov, od klasického a elegantného až po dynamický a športový.

Denné LED svetlá.

Štýlové svetlá.

Nový up! vyzerá dobre nielen z blízka, fantasticky vyzerá aj z diaľky. Vďaka sériovo dodávaným denným LED svetlám vás určite neprehliadne nikto.

Sharing per Facebook

Rechtlicher Hinweis

Bitte stellen Sie sicher, dass die Empfänger mit dem Erhalt von Werbung per Verlinkung über Facebook einverstanden sind. Vergewissern Sie sich daher vor Verwendung der angebotenen Dienste, ob ein derartiges Einverständnis vorliegt.

»weiter
*) Čiastočne je zobrazená doplnková výbava. Zobrazené vozidlá sa v určitých detailoch môžu líšiť od vozidiel dodávaných na Slovensku.
**) Pri priamom slnečnom žiarení po 1 až 3 rokoch alebo v horúcich klimatických zónach v priebehu jedného roka môžu dekoratívne fólie preukázať známky opotrebenia a starnutia. Ak sú fólie na karosérii nalepené dlhšiu dobu, farba karosérie pod fóliou môže byť odlišná od farby zvyšnej karosérie.
Čiastočne je zobrazená doplnková výbava. Zobrazené vozidlá sa v určitých detailoch môžu líšiť od vozidiel dodávaných na Slovensku.

Uvedené hodnoty boli získané na základe meraní uskutočnených v súlade zo zákonom určenými požiadavkami. Tieto údaje sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia len pre porovnanie rôznych modelov. Spotreba paliva / spotreba elektrickej energie a emisie CO2 závisia nielen od efektívneho využívania paliva / energie v batérii, ale tiež ich ovplyvňuje štýl jazdy a ďalšie faktory, ktoré nie sú technického charakteru (napríklad podmienky okolia).

Doplnková výbava a príslušenstvo (nadstavby, pneumatiky atď.) môžu zmeniť relevantné parametre vozidla, ako sú hmotnosť, valivý odpor alebo aerodymanika a okrem počasia a dopravných podmienok môžu ovplyvňovať spotrebu paliva a jazdné vlastnosti.

V súlade so smernicou 1999/94/EK v jej platnom znení: Ďalšie oficiálne informácie o spotrebe paliva a hodnotách emisií CO2 pri nových osobných vozidlách sa dajú nájsť v dokumente: „Príručka o spotrebe paliva, emisiách CO2 a spotrebe elektrického prúdu nových osobných automobilov“, ktorý je v ponuke na všetkých predajných miestach a na adrese inštitútu DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Straße 1, D-73760 Ostfildern alebo na stránkach www.dat.de.

Energetické triedy hodnotia vozidlá na základe emisií CO2 s ohľadom na pohotovostnú hmotnosť vozidla. Automobily, ktoré dosahujú priemerné hodnoty sú zaradené do triedy D. Vozidlá, ktoré dosahujú lepšie hodnoty, ako je aktuálny priemer sú zaradené do tried A+, A, B alebo C. Vozidlá, ktoré dosahujú hodnoty horšie, ako je súčasný priemer, sú zaradené do tried E, F alebo G.